Зимові дороги Харківщини

Головна

Про дорогу Куп’янськ – Ізюм

Сьогодні, не зважаючи на негоду, довелося подорожувати Харківщиною. Було добре видно, як працюють районні служби в Купянському і Борівському районі. Дорога тут прочищена.

Зважаючи на снігопад та сильний східний вітер, що замітає дорогу снігом з полів, на дорозі постійно працює техніка. Відмічу добре прочишений і гарно посипаний піском та сіллю підйом на Гороховатську гору.

Вразила безгосподарність районної державної адміністрації Ізюмщини.

Ось дорога за Гороховаткою, за яку віжповідає Борова

DSC_0151

А тут добре видно, як на кордоні між Борівським і Ізюмським районами закінчується зона відповідальності борівчан і починається “зона відповідальності” ізюмського району, де в РДА головує Любов Шамрай.

DSC_0154

DSC_0155

DSC_0156

Дорогу в Ізюмському районі не чистили вочевидь ще з передноворічної відлиги. На асфальт намерзло багато тієї “каші”, яку зверху присипає вже свіжим снігом.

Тут дуже слизько і вузько, адже дорогу між заметами пробивають  лише нечислені машини та рейсові автобуси з Куп’янська.

І крийють водії ту дорогу  рясними матюками на адресу незгарбних керівників.

Ліричний шансон

В дорозі, я любувався чудовим засніженим лісом і білими-білими полями, а в голові крутилася знаменита на весь світ мелодія бельгійського шансонье італійського походження Сальваторе Адамо “Tombe la neige”, що у перекладі і означає “Падає сніг”.

І звісно, що одразу після повернення додому, скомпонував свої нинішні відеошматочки зворотньої дороги від Глушківки до Куп’янська в такий собі кліп на цю пісню.

Вибачте, але й тут не обійшлося без одного з кандидатів на наступні вибори.

Be the first to comment on "Зимові дороги Харківщини"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*