Про перший законний робочий день Світлани Пасічник

головна

Сьогодні, 16 січня, тобто наступного дня після отримання рішення Харківського окружного адміністративного суду про визнання протиправним звільнення Світлани Пасічник з посади начальника міського відділу освіти та вимогою негайного поновлення її на роботі і виплати їй коштів за вимушений прогул, Світлана Михайлівна о 8-00 з’явилася з відповідною заявою до роботодавця, яким є міська рада.

Заяву у неї прийняли.

DSC_0138

О 8-20 Світлану Пасічник на бесіду запросив т.в.о. міського голови Валерій Говоров. Протягом тривалого часу він намагався переконати її добровільно написати заяву на звільнення, обіцяючи в іншому випадку звільнити її за якісь порушення. Звісно, що Пасічник на таке не погодилась.

Тоді Говоров викликав начальника юридичного відділу Віталія Саяпіна і наказав йому підготувати письмову відповідь Пасічник, про те, що він ще 15 січня звернувся до окружного суду з проханням роз’яснити йому зміст рішення. І як він вважає, до отримання тих роз’яснень рішення суду можна й не виконувати.

Тобто, як би Пасічник пристала на пропозицію Говорова і пообіцяла одразу написати заяву на звільнення, він би виконав рішення суду.

А оскільки вона не погодилась на це і вимагає беззаперечного виконання рішення суду, то т.в.о. мера, кандидат юридичних наук Говоров, не розуміє, як його виконувати?

Письмову відповідь, підготовану юристами, Пасічник дочекалася, і зважаючи на неї, за законом викликала до міської ради наряд поліції.

Безымянный

Вона передала поліцейським заяву про порушення своїх прав, вчинене секретарем міської ради, які мають ознаки кримінального злочину. Адже невиконання рішення суду про негайне поновлення на роботі звільненої людини за Законом є кримінальним злочином і несе за собою кримінальну відповідальність роботодавця.

Відповідну заяву про примусове негайне виконання рішення суду Світланою Пасічник передано і до Державної виконавчої служби.

В Законі є така фраза, що він має виконуватися на всій території України. І він виконується скрізь, мабуть лише крім тимчасово окупованих територій та… Куп’янська?

Як повідомили нам працівники відділу освіти, у них в приймальні відділу вже другий день чергують якісь чоловіки спортивної статури. Мабуть охороняють Світлану Чуб, яку тепер, після рішення суду, Говорову прийдеться звільняти.

3 Comments on "Про перший законний робочий день Світлани Пасічник"

  1. Макогон Иван | 16/01/2019 at 5:50 pm | Відповіcти

    Коли ж можновладці навчаться викокувати Закони ?

  2. Вольный слушатель | 16/01/2019 at 6:33 pm | Відповіcти

    Все эти обнаглевшие можновладцы будут постоянно нарушать законы, пока выборцы-народ не будет с них это требовать. Если чинуша будет знать, что получит коленкой под зад или очутится в мусорном баке с прославлением в интернете, то и реакция будет соответствующая.

  3. А разве Чуб не директор гимназии 1?
    и не мешало бы увидеть фотки этих ребят “спортивної статури”. 100% бывшие бойцы Керимова и Мацегоры.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*